Horoskop na 20.11.2022

Witajcie

Kochani, jutro wracam z moim horoskopem na Facebooka. Gdybyście, któregoś pięknego dnia, mieli problem ze znalezieniem mojego profilu na Facebooku 😞 ….a różnie w życiu bywa…teraz już wiecie, gdzie mnie znaleźć – astroatelier.pl/blog. 

Myślę też o zmianie ….z horoskopu dziennego na horoskop dwudniowy lub trzydniowy. Dzięki temu, będziecie wiedzieli, jakie układy planet są na niebie, w ciągu następnych kilku dni. 

………………..

Księżyc jest dzisiaj cały dzień u Wagi. Jesteśmy pod wpływem energii powietrza.  

🌟Księżyc w Wadze w opozycji do Chirona w Baranie (10:54)

🌟Księżyc w Wadze w trygonie z Saturnem w Wodniku (23:18)

Luna jest dzisiaj pod wpływem żywiołu powietrza, czyli jesteśmy bardziej obiektywni niż subiektywni. 

Kiedy Księżyc jest u Wagi, czyli na terenie kochającej harmonie i przyjemności Wenus, jesteśmy bardziej uprzejmi i dyplomatyczni. To czas, kiedy bardzo ważne są dla nas relacje z innymi. Waga lubi być w parze i dzięki temu, że Księżyc jest u Wagi, możemy być bardziej partnerscy i skłonni do kompromisu, niż zwykle. 

To może być czas, kiedy trudno nam będzie podjąć decyzje lub być asertywnym. Spotkanie Luny z Chironym w Baranie oraz z Saturnem w w Wodniku, może nam przypomnieć o tym, jak bardzo ważne jest w życiu…być autorytetem swojego życia i umieć być asertywnym i zdecydowanym. Możemy przez moment mieć wątpliwości, czy potrafimy być sobą i czy potrafimy być asertywni. Otulcie wtedy siebie troską ❤️Okażcie sobie dużo akceptacji i zrozumienia. 

Miłego dnia☀️